HUTISKO

VZPOMÍNKY NA HUTISKO-2

25. ledna 2010 v 17:00


Leden-pondělí 25.1.2010
Sice je leden,všude sníh ale o to více asi každý vzpomíná na nedávné léto a podzim.Zrovna tak i já,venku je nyní pouhých -10°C.Oteplilo se ale ráno bylo -18°C.

Zahřívám se tedy prohlížením snímečků z léta a podzimu.Pár jsem jich tu vybrala i pro vás.

Vdáli... za horama..stojí chajda ..malá.....
U ni ...stojí...TOTEM.. TOTEM......malý....lálá...
Kousek...v lese.....lalá


.....nachází se...auto starý.....
Totó všechno stráží svatý.......strážný lalá.....
Občerstvení najdete v penzionu "EVA"......
VZPOMÍNKY NA HUTISKO

26. listopadu 2009 v 12:39
Říjen 2009


Snad už jsou fotky od Pepi zmenšené dostatečně a udělají radost i Vám.Jsou z Hutiska a bylo tam móc prima -"klídek a pohoda". Sluníčko nás mělo rádo,procházky báječné.


dožínky

veselo bylo

ZKOUŠKA

26. listopadu 2009 v 12:24


Zkusím čarovat a snad již budou obrázky menší!!!Kulíšek můj již odešel-měla jsem hodinové školení...drrrrrr.....hlava drnčí ále umím.

Buřtíky jaká lahoda,k tomu trochu medicíny a slibovalo se nemožné.Slíbit není hřích.

Před námi je ještě malá procházka do přírody.To ať se nám dobře spinká.

09174


VYSTOUPENÍ AQUABELL

26. listopadu 2009 v 12:21

Zítra to bude již týden co jsem se vrátila z rekondičního pobytu na Hutisku -Solanci.

Sešla se nás tam veselá parta seniorů různého věku. Na Hutisku jsme se společně navzájem poznávali a podnikali různé aktivity. Někteří vyráželi na delší výlety, jiní jen do blízkého okolí a nebo jsme odpočívali na terase. Několik akcí bylo společných - táborák, veselé posezení spojené s tombolou, návštěva dožínek a Fojtství.

Při posezení u táboráku, jsme zpívali, ale jak už to tak bývá, došlo i na vyprávění vtipů. Užívali jsme medicínu a pochutnávali si na buřtících a na dotaz co se bude dít další den,neprozřetelně jsem slíbila překvapení. Posílená medicínou a unavená horským vzduchem, spala jsem sladce. Ráno u snídaně vesele a spokojeně plánovala naše čtyřka děvčat u společného stolu co podnikneme. Ač rozdílné věkem, ale povahou veselou jsme si rozuměly. Naše veselá nálada a bezstarostnost trvala ovšem pouze do té doby, než-li se nás ostatní zeptali co bude za překvapení. Úsměv nám zamrzl na tvářích okamžitě, vzpoměla jsem si na daný slib předešlého posezení u táboráku, a následně s kamennou tváří sdělila, že přijede skupina "Holky z Havířova". Nemusím snad ani psát, že do oběda předemnou moje "Holky" prchaly velice úspěšně, ale nakonec, tak jako vždy mě nezradily. Po obědě, po krátkém odpočinku jsme se společně mořily s textem na melodii " Holek z porcelánu", při choreografii jsme využily jako pomůcky berle a vystoupení bylo na světě. Ještě plakát a už se diváci scházeli k bazénu. Náš záměr prodávat vstupenky na vystoupení v euru neprošel. Neprošel ani prodej v kourunách a tak nakonec nám byl odměnou úsměv a potlesk obecenstva. Při naší cestě k bazénu zaslechla jsem z jednoho pokoje šílené bušení na dveře. Náš nejstarší spolurekreant se tak dožadoval účasti na našem vystoupení. Později se vše vysvětlilo, totiž při dokončování úpravu svého zevnějšku v koupelně jej jeho paní "nechtíc" zamkla na pokoji. No, věřte ženě, že to bylo nechtíc!? Dotyčného jsme vysvobodily a po úspěšném vystoupení jsme jej angažovaly i přes jeho úctyhodný věk (88 let) za našeho manažéra. Zájemců na tento post-samozřejmně proběhl řádný konkurz. Naše vystoupení mělo dvě části -kreace v plavkách - pomůcky již zmíněné berličky (BERLE BELLY-trio),ladné vystoupení ve vodě-(AQUA- BELLY)-duo-nejstarší členka78 let, trenérka a plavčík - dva v jednom. Voda mělo 18°C jinak slunečno.Text písně po vystoupení přijat jednohlasně jako hymna klubu. "HOLKY Z HAVÍŘOVA":

My jsme holky z Havířova-my jsme holky český.

Nelétáme éroplánem,my chodíme pěšky.

Nereptáme na počasí na důchody na nic.

Stačí nám když kamarádi zasmějí se od plic


 
 

Reklama