PÁTEK...."13"

26. listopadu 2009 v 13:00 |  JEN TAK
Listopad 2009


Pátek "13"sluníčko se na chvilku přece jenom ukázalo,hned bylo veseleji.Montáž kuchyňské linky se také zdařila. Mladší dcera provedla jako první kolaudaci, po ní nejstarší vnuk.Zítra provedu ještě poslední úpravy a může začít oficiální kolaudace.


Jako třešničku na dortu jsme večer s manželem a nejstarším vnukem navštívili "SALON" pořádá jej v našem městě od roku 1996 textař,choreograf a básník Lech Nierostek.Jde o setkání milovníků hudby,výtvarného umění a literatury.Vždy je tam jako host pozvána významná osobnost. Dnešní"Salon" uzavíral výstavu našeho známého výtvarníka Vladimíra.

dsc826

Jako host byl pozván cestovatel p.Vítězslav Dostál. Pan Dostál je prvním Čechem, který na kole objel svět.

KOLO


Své zážitky nadiktoval do příručního magnetofonu,převyprávěl a do počítače vepsal pan Milan Švihálek.Toto vyprávění se dočkalo knížního vydání"ŠŤASTNÁ PLANETA".Tuto knihu jsme s manželem četli se zaujetím hned po jejím vydání. Dnes při setkání s autorem a jeho podpisu do naší knihy jsem prozradila,že při její četbě jsme mu pomáhali šlapat do pedálu.

KOLO

Usmál se a skromě poděkoval.Při jeho vyprávění čas plynul velmi rychle. Hudební skupina,která "SALON"doprovázela ať už písněmi romskými či melodiemi francouzskými byla odměněna uznalým potleskem. Pátek "13" se nám opravdu vydařil.Koukám ale na hodiny a zjišťuji,že již je sobota"14"a tak všem sladké sny a spokojené víkendové dny.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama