MOJE RODINA

26. listopadu 2009 v 12:29 |  RODINA
Říjen 2009


Dlouho jsem přemítala, zda sem budu psát o dětech až jsem si včera uvědomila,že už o nich píšu.Snad to mojí milovaní přežijí.

Jsou to hodné děti a tak se snad zlobit nebudou. Jsme velká a svým způsobem pro mnoho lidí zvláštní rodina.Mám dvě dcery Šárku a Blanku ve věku-38 a 35let.Dva syny Radimy-39 a 31let.

Dětí mám jak smetí a vnoučat zrovna tak.Nejstaršímu je 12let,pak máme 8letého,7letého a tomu nejmladšímu jsou 4léta.Jsou to naše zlatíčka.

Největší odměnou nám je jak zlatíčka projeví přání zůstat u nás na prázdninách.Radost máme všichni,zvláště naší vnuci.Takové prázdniny u nás trvají třeba pouze dva dny ale jsou kdykoliv.Do školy se řádně dochází.




Vnuci zbožňují spát v manželově firemním tričku.Asi se v něm cítí dospělejší a to všichni čtyři od mala.Máme z toho vždy legraci jak pochodují do lůžka,ti nejmenší si je různě drží ale běda jak by si měli vzít pyžama.Následují pohádky a příběhy z dětsví jejich rodičů a nebo také naše příběhy.

Jsme taková ta velká spokojená rodina a neřešíme kdo je kdo.

 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 EVA EVA | E-mail | 4. března 2010 v 1:17 | Reagovat

Milá Fukčárinko,
s velkou radostí pročítám serii blogů žen,šikovných až k nevíře.Obdivuji vás všechny.Přeji hodně radosti,štěstí a lásky s rodinou.
  Máte moc pěkné počteníčko(až na tu realitku).Neumím to s počítačem jsem opravdový prvňáček.(Vnoučata se mi smějí.)
  Zdravím Eva(KV)

2 verca verca | Web | 8. února 2011 v 15:44 | Reagovat

Milá Maruško máš početnější rodinu než já mám tři děti a všecky to jsou dcery,31 let-34 let - a 38 let. Vnoučata mám ale zatím jen dvě, 19 let vnučka a 14 let vnuk. Jestli ještě budou nějaké? nevím.Manžela už nemám ale mám přítele.Děkuji ti za komentíky ,taky si projdu tvůj blog ale postupně nemám tolik času najednou :-)  :-)  :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama